Kunst- og uttrykksterapeuter i Norge

 

Terapeuter med forsikring i NFP:

Oslo, forts.:

Tone Ingulstad

www.spir.no

tomaing@online.no / 470 26 893


Katrine Lie-Jensen

katrine.lie.jensen@gmail.com


Ellen Moursund

Kunst- og uttrykkspsykoterapeut

Kunst- og uttrykkspedagog

Terapi og vitalitetsprosjekter

ellen.moursund@gmail.com

992 74 719


Lilly J. Raknes

www.åpninger.no

Privatpraksis i Borggården

ved Oslo rådhus

Fridtjof Nansens plass 8

lilly@lillyputt.no / 916 18 496


Jakob Schaible

Vingolfveien 25

jacky_messer@yahoo.de

457 85 278


Irene Schmeling Sandved

www.bymisjon.no/Virksomheter/

Ullern-Frivilligsentral/

Ullern Frivillighetssentral,

Hoffveien 25

irene_sandved@hotmail.com

905 71 447


Christian V. Scheel

www.terapiforlivet.no

Majorstua terapifellesskap

Industrigt. 46c

cscheel@hotmail.com

980 56 061


Bettina Solveig Schroeteler

Kunst- og uttrykkspsykoterapeut

Terapi og vitalitetsprosjekter

www.terapiverkstedet.no

bettina@terapiverkstedet.no

481 88 522


Miriam Segal

Psykoterapeut og mindfulness coach

Timer på norsk og engelsk

Postboks 3311 Sørenga, 0140 Oslo

www.relationrevolution.com

info@relationrevolution.com

918 15 516


Jørgen Christian Thorkildsen

www.integrerttraumeterapi.no

Professor Dahls gate 50

jorgen.thorkildsen@arkadia.no

924 05 122


Merete Tveita

merete.tveita@me.com


Annette Juell Ødegaard

Klinisk sosionom / kunst- og

uttrykksterapeut

Gruppeterapeut / psykoterapeut

NFP/ECP

Lærer/veileder NIKUT

Faglitterær forfatter NFF

annette.jo.46@gmail.com

917 48 900


Hilde Margrethe Øyjord

Kilderommet

Løvsetfaret 35

hildemaoyjord@hotmail.com

900 33 027


Telemark:

Åslaug Stagu Brittaine

www.aslaugstugubrittaine

psykoterapiogveiledning.com

Steinerskolen i Arendal og

Selvstendig (Kragerø)

asbrittaine@gmail.com / 922 43 141


Elin-Synnøve Haukenæs

Sykehuset i Telemark

Egen praksis

Suttervikvegen 187, Skien

elinshauk@gmail.com / 952 03 275


Malin Wästlund

malin.wastlund@nenett.no

Terapeuter med forsikring i NFP:

Vestfold:

Helle Borchgrevink

Kunst- og uttrykkspsykoterapeut

Terapi og utviklingsprosjekter

www.tms.no

www.terapiverkstedet.no 

helle@terapiverkstedet.no

922 19 910


Renate Gulbrandsen

www.gudinnekraft.no

Medissage Senter, Tønsberg

+ reiser rundt og holder kurs

renate@gudinnekraft.no

911 19 663


Østfold:

Julie Erlandsen

julie@kondelureskogen.no


Ragnhild Nygård Søby

Eikveien 4,1816 Skiptvet

ragnhild.soby@gmail.com

99 01 41 31


Andre forsikringsordninger:

Britt Torill Arnestad

Buskerud

Nordre Vestfold DPS

Privat praksis ved Landfalløya

legesenter, 2.etg, Drammen

britt.arnestad@gmail.com

943 31 015


Karianne Brandsnes

Psykiatrisk poliklinikk, Lillehammer

kariannebrandsnes@hotmail.com

906 73 867


Marianne Hinsch

Hedemark

mariannehinsch@gmail.com


Torild Meen

Buskerud

Vestre Viken, HF, Kongsberg DPS

Maske, privat praksis Drammen

torildmeen@gmail.com / 482 45 757


Gali Salpeter

Trøndelag

www.storyandtherapy.com

«Story and Therapy -  Salg av

terapeutiske kort og bøker» ,

Trondheim

galisal@gmail.com

storyandtherapy@gmail.com

476 57 946


Birgit Bø Trosterud

Familievernkontoret i Vestfold,

Bufetat

birgit.vitalitetsverksted@gmail.com

952 13 958


Studentmedlem:

Marijana Jovanovic

Studentmedlem

mmajana@gmail.com / 902 82 338


Støttemedlem:

Anne Berglund

annbergl@online.no


May-Britt Gjellestad

may_bgjellestad@yahoo.no


Torill Kluck

DPS Thorsberg døgnseksjon

Drammen Sykehus, Helse Sørøst HF

tkluck@me.com / 924 52 557


Anette Lohne Krømke

anettek001@yahoo.no / 906 47 870


Roseanna Lucy Næshagen

roseannana@gmail.com

481 99 609


Bjørg Standerholen

bjorgstanderholen@hotmail.com


Gro Skedmo

gro.skedsmo@gmail.com


Randi B. Aarø

Vestre Viken, Døgnseksjonen

Dr. Høsts vei, Bærum

ra-aar@online.no



Terapeuter med forsikring i NFP:

Akershus:

Anette Ellegård

Kunst- og uttrykkspsykoterapeut

Introsenteret på Nesodden

Terapi og integreringsprosjekter

www.terapiverkstedet.no

anetteellegard@gmail.com

410 20 911


Heidi Hansen

heidi.expressiveart@gmail.com


Lena Kalland

Vestre Viken, Bærum

lena.m.kalland@gmail.com

924 81 807


Gitte Iben Kruse

Expressive Arts Therapy

Gitte Kruse

gittekruse@yahoo.no / 951 62 822


Siv Lotherington

Akershus

Siv.Lotherington@gmail.com


Liv Berit Nyblin Løken

lnyblid60@gmail.com


Margit Midtbøen

margit.midtboen@hotmail.com


Jorunn Fencl Pedersen

jorunn@kombinasjoner.no


Kaline Simensen

kaline-simensen.webnode.com

Furukollen helsehus

Otto Sverdrups vei 9, Sandvika

kaline.simensen@gmail.com

402 44 354


Bjørn Helge Skjelstad

Helge.Bjorn.Skjelstad@Nesodden.

Kommune.no


Hordaland:

Mette Gade Glesner Andreassen

Glesner Kunst og Uttrykksterapi,

Florvågvegen 309, Florvåg

mcgga69@gmail.com / 473 36 405


Edyta Barbara Gudbrandsen

Expressive Therapy Senter for

Mental Helse & Kreativ Utvikling

Lille Fauskanger, Kjerrgarden

edyta@expressivetherapy.no

452 91073


Alexandra Koren

Løvåsveien 40, Fyllingsdalen

alexkoren.arts@gmail.com

930 84 053


Oppland:

Tove Kolstrøm

DPS Gjøvik avd. Poliklinikk Valdres

tove.kolstrom@sykehusinnlandet.no

f-kolst@online.no

61 11 74 50 / 975 88 132


Oslo:

Helle Borchgrevink

Kunst- og uttrykkspsykoterapeut

Terapi og utviklingsprosjekter

www.tms.no

www.terapiverkstedet.no 

helle@terapiverkstedet.no

922 19 910


Hildigunnur Bragason

hildibr@outlook.com / 401 71 208


Inger Pande Braathen

Ingerpande_b@hotmail.com


Melinda Ashley Meyer DeMott

www.nikut.no

meli-m@online.no


Sirin Eide

www.sirineide.no

Majorstua terapifellesskap

Industrigt. 46c

mail@sirineide.no / 924 41 441


Astri Dahl Henriksen

astrihenriksen@hotmail.com

906 07 145